Visionlight; aydınlatma sektöründe ortaya koyduğu tasarımlar ve çözüm önerileri ile marka değerini yükseltmiş ve bu marka değerinin içerisinde güven unsurunu bulundurmayı daima kendine amaç edinmiştir.  Kurucusu olan Yalçın KUMRU uzun zamandır bu sektörün içindedir.

Sektörün önde gelen firmalarından biri olan Lamp 83’te yıllarca görev almış ve ünlü Mimar Reşit Soley İle değişik mimari aydınlatma projelerinde birlikte hareket etmiştir.

Objeler ışıkta görünür. Doğru planlanmış aydınlatma, ürünlere renk, boyut ve canlılık kazandırıken, mekanlar genişler, ferahlık ve güven sağlar.

Firmamız, modern tasarımların yanında müşterilerden gelen proje ve öneriler dahilinde ürettiği mamülleriyle, özellikle mimarlara geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.
Her çeşit ve genişlikte mekanların aydınlatılmasında, mimar, mühendis, ev ve işyeri sahiplerine mümkün olan en çağdaş, yenilikçi ve kaliteli çözümleri sunmuş, aynı anlayışı yıllarca sürdürerek Türk aydınlatma sektöründe saygın bir isim olmayı kendine amaç edinmiştir.